شماره 1. استیج اجتماعی

این ربات خدماتی است که از زمان تلاش این سرویس ، نتایج بسیار خوبی به من داده است. بهترین بخش در مورد این سرویس این است که این یک ربات نیست که شما نیاز به پیکربندی و اجرای خود داشته باشید. این همه رشد ارگانیکی از متخصصان است. به معنای واقعی کلمه ، تنها کاری که باید انجام دهید ثبت نام و ارائه جزئیات است.

این ربات اتوماسیون اینستاگرام بسیار مناسب است و همچنین راه حل رشد قدرتمند IG ، بدون کنترل پنل های بارگیری یا شاید پیچیده برای پیکربندی. شما یک متخصص رشد شخصی خود را دریافت می کنید که فعالیت های شما را برای شما مدیریت می کند.

بخشی از قدرتمندترین و مؤثرترین فناوری شبکه های اجتماعی پشت موفقیت شما است که با شما به اشتراک گذاشته شده و سطح بالایی از تعامل را برای شما فراهم می کند.

شماره شماره 2 جادوی اجتماعی

اخیراً اولین نفر در کارآفرینی نام گرفت که ابزارهایی را لیست کرد که به شما در یافتن دنبال کنندگان بیشتر در اینستاگرام کمک می کند.

اگر به دنبال یک سرویس رشد ارگانیک هستید که به نظر می رسد و خوب کار می کند ، آن را امتحان کنید.

شماره شماره 3 LikeSocial

من دیده ام که سرویس LikeSocial طی چند ماه گذشته به شدت در وبلاگ های بازاریابی اینترنتی تبلیغ شده است. شما هر انتشار جدیدی را که ایجاد می کنید دوست دارید. در ابتدا ، من فکر کردم این یک ترفند است ، اما من تصمیم گرفتم به هر حال آن را بررسی کنم.

در پایان ، این نکته جالب را دیدم که مطلبی را در مورد لایک اتوماتیک اینستاگرام نوشتم. همین دلیل که من این سرویس IG auto Bot را دوست دارم اینست که شما می توانید آن را با استفاده از یک ابزار معمولی یا یک راه حل ساده برای رشد استفاده کنید ، و واقعاً خوب است که پست های حساب خود را در بخش کاوش اینستاگرام قرار دهید. این به نوبه خود به شما کمک می کند تا شاهد افزایش هزاران نفر و افزایش حضور شما باشید.

شماره شماره 4 Adder را دنبال کنید

دنبال کنید Adder Instagram bot هنوز بهترین ربات IG در این زمان است ، همچنین یکی از ارزان ترین هاست. در صورت تمایل می توانید با خودکار کردن اقدامات اینستاگرام خود به رشد واقعی برسید و مخاطبان خود را پیگیری کنید.

دنبال کنید Adder یک ابزار جستجوی قدرتمند را فراهم می کند که به شما امکان می دهد بیشترین استفاده را از ربات خود داشته باشید. همچنین اگر می توانید به طور فعال با گروه هدف درگیر شوید ، می توانید اکانت های مشابه خود را هدف قرار دهید تا آنها بتوانند حساب شما را پیگیری کنند.

با استفاده از این ابزار می توانید کلمات کلیدی خاصی را در نشریات و شرح حال کاربران جستجو کنید. آنقدر دقیق و کارآمد است که افرادی که به طور خودکار از آنها پیروی می کنند شما را دنبال می کنند. این مناسب برای مشاغل محلی ، تأثیرگذار در صنعت ، طرفداران و غیره است.

شماره شماره 5 RiseSocial

این ربات یکی دیگر از خدمات برتر بازاریابی اینستاگرام است که رشد واقعی اینستاگرام را در دنیای واقعی ارائه می دهد. این بچه ها در تلاشند تا حساب شما را رشد دهند. کاملاً شبیه Social Steeze است ، با تفاوت اصلی که من متوجه شدم قیمت است.

آنها از آخرین نرم افزارها استفاده می کنند تا اطمینان حاصل کنند که شبکه اینستاگرام شما یک پایگاه پیروان واقعی و موفق را پیدا می کند. تعهدی که به آنها قول داده و تحویل می دهند ارگانیک و واقعی است.

شماره شماره 6. اینستاوتو

اگر اصرار دارید از ربات مبتنی بر وب استفاده کنید ، باید از آن استفاده کنید. با استفاده از Botato Instato می توانید به سرعت برنامه ای برای افزودن نشریات ، کنترل هشتگ ها و مکان ها ایجاد کنید. ربات حتی به شما امکان می دهد به راحتی به نظرات سایر کاربران پاسخ دهید.

همه چیز به صورت خودکار است. تنها کاری که شما باید انجام دهید اینست که تنظیمات صحیح را برای پایدار بودن شبکه خود تنظیم کنید. اینتاتو خدمات عالی برای مشتری ارائه می دهد و امنیت نیز از طریق یک پروکسی اختصاصی تضمین می شود.

شماره شماره 7 InstaQ

این Bot بسیار ابزاری است که عملکرد IG شما را خودکار می کند. افست بی نظمی آشکارسازهای InstaQ را از بسیاری از مسابقات خارج از کشور متمایز می کند. اینستاگرام و همچنین تمام سایت های شبکه های اجتماعی از برنامه های ویژه ای برای شناسایی رباتها یا ابزارهای اتوماسیون شبکه های اجتماعی استفاده می کنند.

تشخیص ناهنجاری ها ، برنامه نویسی مورد استفاده برای ضبط شبکه های اجتماعی ، مقایسه استفاده عادی با حساب های متوسط با حساب های جدید. InstaQ رفتار کاربر را در دنیای واقعی تقلید می کند ، و این باعث می شود خطر این که اینستاگرام توسط اینستاگرام برچسب خورده یا ممنوع شود ، کاهش یابد.

شماره شماره 8. instazood

ربات را می توان به خاطر سادگی آن ستایش کرد. می توانید بر اساس هشتگ های موجود در طاقچه خود ، پیام ها را به صورت خودکار برای کاربران بفرستید ، دنبال کنید ، اظهار نظر کنید ، فراموش نکنید. ایده این است که با افزایش سرعت اتوماسیون ، نتایج خود را بهبود می بخشید. از آنجا که این ابزار بسیار ساده است ، می توانید به محض درک اصول اولیه ، ربات را با نیازهای خود سازگار کنید.

در حالی که Instazood از خصوصیات قوی Follow Adder برخوردار نیست ، اما به دلیل قیمت و سادگی هنوز انتخاب خوبی است.

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین وبلاگ ها

آخرین جستجو ها